Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 7. feb
18:00 - 19:00
Ingrid - 1 time
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte G11
Lør. 11. feb -
søn. 12. feb
Sahal Gondal
StrEIFinn booking  
Bursdag
Man. 13. feb
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball
Ons. 15. feb
18:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
StrEIFinn booking  
Styremøte turn
Man. 27. feb
17:00 - 21:00
Ole Johan Rustad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Norges Håndballforbund - region Øst kommer på…
Ons. 1. mar
17:00 - 21:00
Ole Johan Rustad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
NHF region øst holder dommerkurs ("Dommer 1").
Ons. 1. mar
21:00 - 22:00
Ole Johan Rustad - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Dommerkurs forts...
Tor. 2. mar
19:00 - 20:00
Stian Eide - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte G2014
Man. 13. mar
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball
Ons. 15. mar
16:00 - 17:00
Ole Johan Rustad - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Dommerkurs
Ons. 15. mar
17:00 - 21:00
Ole Johan Rustad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
NHF region øst holder dommerkurs
Ons. 15. mar
21:00 - 22:00
Ole Johan Rustad - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Tir. 11. apr
16:00 - 23:59
Sameiemøte jill carina linder
StrEIFinn booking   Annet  
Lør. 15. apr -
søn. 16. apr
Henriette Hagelin
StrEIFinn booking   Annet  
Dåp
Lør. 22. apr -
søn. 23. apr
Dåp
StrEIFinn booking  
Dåp
Fre. 5. mai -
søn. 7. mai
Eva Freitag
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Fre. 12. mai
15:00 - 18:00
Hilde Ygranes
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Fre. 19. mai -
lør. 20. mai
Mari Hylen
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Fre. 26. mai -
søn. 28. mai
Bjørg Haugen
StrEIFinn booking   Annet  
Konformasjon
Fre. 2. jun -
søn. 4. jun
Mona Foss
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Lør. 26. aug
16:00 - 18:30
Silje Stener
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Fre. 1. sep -
lør. 2. sep
Enebakk Rypa
StrEIFinn booking  
Fre. 10. mai 2024 -
lør. 11. mai 2024
Konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Anne Lene Strømsrud
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 7. feb
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Ingrid - 1 time
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte G11   Les mer  
Tor. 2. feb
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Marius Fausken Arnesen - 1 time
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenermøte G-2014   Les mer  
Man. 30. jan
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Tommy Haraldsen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 30. jan
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Foreldremøte Lek med Ball - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 29. jan
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Tveraaen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 29. jan
11:30 - 15:30
kl 11:30 - 15:30
Ole Johan Rustad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Rom for dommere   Les mer  
Fre. 27. jan
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Tveraaen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 25. jan
17:45 - 21:00
kl 17:45 - 21:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte KSr   Les mer  
Man. 23. jan
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Lene Hundeide - 1 time
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Håndballgruppen for 2016 barna ønsker å ha et…   Les mer  
Lør. 21. jan
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Tveraaen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 18. jan
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Ole Johan Rustad - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Dommersamling nye barnedommere   Les mer  
Tir. 17. jan
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Petter Bakke - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Forberedelse Flatebycup   Les mer  
Tor. 12. jan
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Jørn Buer - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
spillermøte A-lag   Les mer  
Ons. 11. jan
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 11. jan
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 10. jan
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 10. jan
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Gruppemøte fotball   Les mer  
Tir. 10. jan
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Leone - 4 timer
StrEIFinn booking  
Trenermøte EIF Turn   Les mer  
Tir. 10. jan
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Tveraaen - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 9. jan
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball   Les mer  
Søn. 8. jan
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Ole Johan Rustad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Oppholdsrom for dommere   Les mer  
Ons. 4. jan
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Tobias Haugen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
G16 Fotball   Les mer  
Ons. 4. jan
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 4. jan
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Trygve Fossberg Øisjøfoss - 4 timer
StrEIFinn booking  
Styremøte turngruppa   Les mer  
Søn. 18. des 2022
16:30 - 20:30
kl 16:30 - 20:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 18. des 2022
16:30 - 20:30
kl 16:30 - 20:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 18. des 2022
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Eirik Sørli - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Street fotball   Les mer  
Søn. 18. des 2022
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 18. des 2022
08:30 - 12:30
kl 08:30 - 12:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 18. des 2022
08:30 - 12:30
kl 08:30 - 12:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 17. des 2022
11:30 - 15:30
kl 11:30 - 15:30
Henrik Augestad - 4 timer
StrEIFinn booking  
Barne bursdag   Les mer  
Fre. 16. des 2022
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Kenneth Johnsen - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte J2008   Les mer  
Fre. 16. des 2022
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Kenneth Johnsen - 3 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte J2008   Les mer  
Tor. 15. des 2022
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Hovedlaget - 4 timer
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Ons. 14. des 2022
17:30 - 20:30
kl 17:30 - 20:30
Kenneth Johnsen - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
J08 - Spillermøte   Les mer  
Tir. 13. des 2022
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Avslutning fotball 2010   Les mer  
Man. 12. des 2022
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball   Les mer  
Søn. 11. des 2022
11:30 - 15:00
kl 11:30 - 15:00
Barnebursdag, Henrik Helle Augestad
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Lør. 10. des 2022
13:00 - 16:00
kl 13:00 - 16:00
Ole Johan Rustad - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Barnedommerkurs (håndball) - arrangert av Region…   Les mer  
Lør. 10. des 2022
09:00 - 13:00
kl 09:00 - 13:00
Ole Johan Rustad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Barnedommerkurs (håndball) - arrangert av Region…   Les mer  
Tir. 6. des 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Kenneth Johnsen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte J2008   Les mer  
Tir. 6. des 2022
18:00 - 21:30
kl 18:00 - 21:30
Takewondo
StrEIFinn booking  
Trening   Les mer  
Man. 5. des 2022
18:30 - 23:30
kl 18:30 - 23:30
Hovedstyret - 5 timer
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Søn. 4. des 2022
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des 2022
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des 2022
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des 2022
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des 2022
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des 2022
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Tir. 29. nov 2022
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Gruppemøte   Les mer  
Man. 28. nov 2022
16:30 - 20:30
kl 16:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 24. nov 2022
18:30 - 22:30
kl 18:30 - 22:30
Erlend Fjeldheim - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
EIF arbeidsmøte   Les mer  
Tor. 24. nov 2022
16:00 - 21:00
kl 16:00 - 21:00
Marius Fausken Arnesen - 5 timer
StrEIFinn booking  
Sosialt arrangement for G2014. Laget skal se en…   Les mer  
Ons. 23. nov 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Sameiet Fiolveien 46-52 - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Generalforsamling 2 timer   Les mer  
Man. 21. nov 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 19. nov 2022 -
søn. 20. nov 2022
kl 11:00 - 12:00
30 års lag
StrEIFinn booking  
Rikke Eriksen   Les mer  
Fre. 18. nov 2022 -
lør. 19. nov 2022
kl 17:29 - 00:59
Marianne Karstad Østnes
StrEIFinn booking  
julebord   Les mer  
Tor. 17. nov 2022
16:30 - 20:30
kl 16:30 - 20:30
Ole Johan Rustad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Dommersamling Enebakk Håndball   Les mer  
Man. 14. nov 2022
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball   Les mer  
Man. 14. nov 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Petter Bakke - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 13. nov 2022
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Bjørn Thore Langnes (trener 2012) - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Ivrig og veldig dyktig trener. Skal låne til…   Les mer  
Søn. 13. nov 2022
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 9. nov 2022
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
StrEIFinn booking  
Styremøte turn   Les mer  
Tir. 8. nov 2022
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
J08 - Spillermøte   Les mer  
Man. 7. nov 2022
18:30 - 22:45
kl 18:30 - 22:45
Erlend Fjeldheim - 5 timer
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Tor. 3. nov 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Erik Enersen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 31. okt 2022
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 26. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Gruppemøte Fotball   Les mer  
Ons. 26. okt 2022
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
StrEIFinn booking  
Arbeidsmøte turngruppa. Benytter bare kjøkkenet…   Les mer  
Søn. 23. okt 2022
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Elisabeth Justad - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 23. okt 2022
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Elisabeth Justad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 23. okt 2022
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 23. okt 2022
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 23. okt 2022
09:00 - 13:00
kl 09:00 - 13:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 23. okt 2022
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt 2022 -
søn. 23. okt 2022
kl 18:00 - 10:00
Mari Jacobsen
StrEIFinn booking  
Bryllupsfest   Les mer  
Lør. 22. okt 2022
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Elisabeth Justad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 22. okt 2022
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt 2022
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt 2022
08:30 - 12:30
kl 08:30 - 12:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt 2022
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Tir. 18. okt 2022
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Linda Leone - 4 timer
StrEIFinn booking  
Trenermøte EIF Turn   Les mer  
Man. 17. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Erik Enersen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 16. okt 2022
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Tveraaen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 15. okt 2022
12:30 - 15:00
kl 12:30 - 15:00
Camilla Sypriansen
StrEIFinn booking  
Barnebursdag   Les mer  
Tor. 13. okt 2022
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Tobias Haugen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
G16 Fotball samling   Les mer  
Tor. 13. okt 2022
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Tveraaen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Eva Freitag - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 12. okt 2022
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
StrEIFinn booking  
Styremøte turn   Les mer  
Ons. 12. okt 2022
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 10. okt 2022
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndballl   Les mer  
Lør. 8. okt 2022 -
søn. 9. okt 2022
kl 08:00 - 20:00
Hans K.Vambeset
StrEIFinn booking  
60 års lag   Les mer  
Man. 3. okt 2022
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyret - 4 timer
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Man. 3. okt 2022
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Erlend Fjeldheim - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Fre. 30. sep 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 20. sep 2022
00:00 - 23:59
kl 00:00 - 23:59
3-t bygg
StrEIFinn booking  
Kurs   Les mer  
Man. 19. sep 2022
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Monica Gransbråten - 1 time
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte for Gutter 2014 EIF fotball.   Les mer  
Fre. 16. sep 2022 -
lør. 17. sep 2022
kl 00:00 - 23:59
Konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Vebjørn Eide   Les mer  
Tir. 13. sep 2022
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Kåre Myklebust - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 12. sep 2022
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball   Les mer  
Lør. 10. sep 2022 -
søn. 11. sep 2022
kl 10:00 - 11:01
Skatefest
StrEIFinn booking  
Thomas Mørup Hansen   Les mer  
Lør. 10. sep 2022 -
søn. 11. sep 2022
kl 08:00 - 22:00
Trenerkurs fotballen
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 10. sep 2022 -
søn. 11. sep 2022
kl 08:00 - 22:00
Trenerkurs fotball
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 8. sep 2022
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Rune Freitag - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte J2008   Les mer  
Ons. 7. sep 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte turn   Les mer  
Ons. 7. sep 2022
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Enebakk teater
StrEIFinn booking  
Audition   Les mer  
Tir. 6. sep 2022
17:00 - 22:00
kl 17:00 - 22:00
Taekwondo
StrEIFinn booking  
Trening   Les mer  
Søn. 4. sep 2022
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep 2022
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep 2022
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 4. sep 2022
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep 2022
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep 2022
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Lør. 3. sep 2022
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Lør. 3. sep 2022
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Lør. 3. sep 2022
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Lør. 3. sep 2022
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 3. sep 2022
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Lør. 3. sep 2022
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Fre. 2. sep 2022
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Fre. 2. sep 2022
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Fre. 2. sep 2022 -
søn. 4. sep 2022
kl 15:30 - 05:00
2x50 års lag
StrEIFinn booking  
Lena Hagelin   Les mer  
Tor. 1. sep 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Tobias Haugen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
G16 Fotball   Les mer  
Ons. 31. aug 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trener & Lagledermøte August 22   Les mer  
Ons. 31. aug 2022
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Gjennomgang profixio
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 30. aug 2022
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trener og Legledermøte August 2022   Les mer  
Søn. 28. aug 2022
12:30 - 19:30
kl 12:30 - 19:30
Familieselskap
StrEIFinn booking  
Per Willy Pedersen   Les mer  
Lør. 27. aug 2022
10:00 - 14:00
kl 10:00 - 14:00
Bjørn-Thore Langnes - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Bursdagsfest fotballtrener   Les mer  
Fre. 26. aug 2022
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trener & Lagledermøte August 22   Les mer  
Tor. 25. aug 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Tveraaen - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 25. aug 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Ole Johan Rustad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Møte med alle barnedommerne (håndball).   Les mer  
Ons. 24. aug 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 23. aug 2022
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Tommy Haraldsen - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 23. aug 2022
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Camilla Bøyum Nyberget - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte B2015   Les mer  
Man. 22. aug 2022
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Planleggingsmøte Flatebycup   Les mer  
Man. 22. aug 2022
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Erik Enersen - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte 2016 Håndball   Les mer  
Lør. 20. aug 2022 -
søn. 21. aug 2022
kl 18:00 - 12:00
Malin Sypriansen
StrEIFinn booking  
50 årslag   Les mer  
Fre. 19. aug 2022
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Steffen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 18. aug 2022
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 17. aug 2022
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte Håndball   Les mer  
Ons. 17. aug 2022
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 11. aug 2022
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Leone - 4 timer
StrEIFinn booking  
Trenermøte EIF Turn   Les mer  
Ons. 10. aug 2022
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte KSr   Les mer  
Ons. 10. aug 2022
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Forberedelse Flatebycup   Les mer  
Man. 8. aug 2022
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndballen   Les mer  
Man. 8. aug 2022
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte J2006 og KSr   Les mer